Новини

Допуснати до събеседване за обявени свободни работни места

Уважаеми колеги,

Предлагаме на вниманието ви имената на допуснатите до събеседване на дата 18.07.2018г.:

1. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Росица Сашова – 8.30ч.

Цвете Жекова – 8.15ч.

Юлия Георгиева – 9.00ч.

2. ГЕОГРАФИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА

Северина Грънчарска – 9.15ч.

Кирил Николов – 9.30ч.

Любка Ангелова – 9.45ч.

Радостин Григоров – 10.00ч.

3. МАТЕМАТИКА

Христинка Консулова -10.15ч.

Слави Кадиев – 10.30ч.

Анна Тошкова – 10.45ч.

4. НАЧАЛЕН УЧИТЕЛ – ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ОБУЧЕНИЕ

Канелия Костадинова – 11.30ч.

Диана Маринова – 11.45ч.

Любослава Борисова – 12.00ч.

Иванка Прокопиева – 12.15ч.

Гюляй Солак – 12.30ч.

5. ПСИХОЛОГ

Бойко Ценков – 12.45ч

Калина Бахчисарайцева – 13.00ч.

Ралица Николова – 13.15ч.

6. ДОМАКИН/ ТЕХНИЧЕСКИ СЕКРЕТАР

Дора Керефейска – 13.30ч.

Петко Миков – 13.45ч.

Десислава Антонова – 14.00ч.

Моля, при отказ от явяване на събеседване да бъдем информирани на тел. 02 9310686 до 8.30ч. на дата 18.07.2018г.

Необходими документи за записване в 8. клас

Необходимите документи за записване в 8. клас са:

– Оригинално свидетелство за завършено основно образование – 7 клас;

– Служебна бележка с резултатите от НВО;

– Копие от акта за раждане;

– 2 снимки паспортен формат;

– 90 лв. вноска за училищно настоятелство (100 лв за две деца в училището);

– 100 лв. за учебник по иврит.

Юлска поправителна сесия – гимназиален етап

Изпитите започват в 9.00 ч. и се провеждат в 26. кабинет.

9.07.2018, понеделник
10.07.2018, вторник
11.07.2018,
сряда
Биология

9 и 10 клас

Математика

10.б клас

Химия

9 и 10 клас

АЕ

8 и 9 клас

Математика

10.в клас

 

Консултации: от 2. до 6. юли,

от 10.00 ч. до 11.00 ч. в 21, 22, 23 стая.

Свободни работни места

134 СУ. „Димчо Дебелянов” обявява свободни работни места за:

1. Учител в начален етап – ЦДО – три места;

2. Психолог – едно място;

3. Учител по Математика – едно място;

4. Учител по География и икономика на английски език – едно място;

5. Учител по Английски език в прогимназиален етап – едно място;

6. Учител по Английски език в гимназиален етап – едно място;

7. Домакин/технически секретар – едно място.

I. Изискванията за заемане на длъжностите са съгласно Наредба № 12/2016 г.

II. Лични качества: мотивация, отговорност, работоспособност, комуникативност, работа в екип.

III. Необходими документи: заявление за кандидатстване, автобиография – европейски формат, диплома за завършено образование, удостоверения за завършени квалификации и тематични курсове, копие от трудова книжка, препоръка.

IV. Срокът за подаване на документи е до 13.07.2018 г, 16.00 часа, включително, в канцеларията на 134 СУ. „Димчо Дебелянов”.

V. Графикът, с допуснатите до събеседване кандидати, ще бъде публикуван на сайта на училището на 17.07.2018 г. след 17.30 ч.

VI. Събеседване – на 18.07.2018 г. по предварително обявения график.

VII. Обявяване на избраните кандидати – на сайта на училището на 19.07.2018 г.

Телефон за контакт: 02 931 06 86.

За да бъде разгледана кандидатурата за обявеното свободно място е необходимо да се внесат в канцеларията на училището:
– заявление за кандидатстване;
– автобиография – европейски формат;
– диплома за завършено образование;
– удостоверения за завършени квалификации и тематични курсове;
– копие от трудова книжка;
– препоръка.

Тържествена церемония за връчване на дипломите

Уважаеми родители, бивши възпитаници на училището, учители,

ръководството на училището, фондация „Роналд Лаудер“, Българска фондация  ОРТ, Училищно настоятелство и учениците от випуск 2018, сърдечно Ви канят  да присъствате на тържествената церемония за връчване на дипломите, която ще се състои на 20.06. 2018 година в зала Ерусалим, Еврейски културен дом.

Дъжд от награди за студио МедиуМ от международния фестивал за детско и младежко медийно изкуство Арлекин

На 12.06.2018г. седмото издание на международния фестивал за детско и младежко медийно изкуство Арлекин бе закрито в летния театър на Морската градина в град Варна. За четвърта поредна година студио МедиуМ участва с няколко продукции в него.

Наградите, които получиха нашите ученици, както и техният ръководител Ивайло Иванов, са за:

– „Най-добър клип“ в категория Телевизия и видео – предаването „Сготви моята рецепта“ с продуцент и режисьор Бенджамин Чакъров от 12.в клас.

– „Най-добър училищен YouTube канал“

– Специална грамота на Калина Горанова, 10.в клас за поддръжката на сайта на фестивала Арлекин

– Награда на БНТ на Калина Горанова, 10в клас за предаването „Стани смарт с AR“, която е едномесечен стаж в БНТ.

– Голямата награда на името на проф. Хачо Бояджиев за принос в обучението по цифрови медии в България на Ивайло Иванов.

Преди закриването на фестивала, учениците от 134. СУ „Димчо Дебелянов“ посетиха ПТС – подвижната телевизионна станция, която отразяваше събитието и се запознаха с работата на екипа. Валери Урлачки ги разведе из сцената, като им позволи да наблюдават работата му като режисьор на пулт след началото на концерта.

По време на фестивалните дни учениците от нашето училище излъчваха на живо случващото се в конкурсната програма, което може да се види в YouTube канала на фестивала.
Ето и моменти от фестивала:
Поздравления!

Зрелостници – преглед на сканирани изпитни материали от ДЗИ

Зрелостниците могат да разгледат своите сканирани изпитни материали от държавните зрелостни изпити в кабинет 31 в интервала от 14.00 до 16.00 часа. Достъпът се осъществява само в присъствие на учител.

Краен срок за разглеждане на материалите – 22. юни.

Списъци на ПГ

Уважаеми родители,
след проведените родителски срещи на 08.06., които бяха свързани с  представяне на организацията, обучението и учителския екип на подготвителните групи за учебната 2018/2019г., няма изтеглени документи от родители на записаните вече деца.
Съгласно предварителния график, днес публикуваме окончателните списъци на приетите в съответните групи.

При освобождаване на място в периода до 31.08.2018г., родителите на деца с еднакви точки ще бъдат поканени, за да участват лично в тегленето на жребий за прием в подготвителна група. Процедурата ще се осъществи  в периода 10 – 12. ІХ. 2018г. по описания регламент.

Списък на ПГ А

Списък на ПГ Б

Списък на ПГ В

 

1 2 3 16